Uudised
Õppekäik sõpruslasteaeda Naeratus Lisatud 01.03.2023
Lastesõime lapsed käisid koos õpetjate Kati ja Lauraga külas Naeratuse lasteaias, kus sealne eesti keele õpetaja tuletas slaidide abil kõigile meelde Eesti sümboolikat. Seejärel esinesid meile Eesti rahvariietes lasteaia lapsed laulude, tantsude ning luuletusega. Kohtumise lõpetas lõbus ühistants koos väikese magusa üllatusega..
Veebruar on energiakuu Lisatud 21.02.2023
Energiakuu raames tegid Kaisukaru lapsed katseid, mis lastele suurt huvi pakkusid. Kasutasime selleks erineva soojusega vett ja toiduvärve. Lapsed uurisid ja avastasid, kuidas värv veega segunes- kas langes vee põhja või jäi pinnale. Vestlesime energiast ning ohutusest.
Meie roheline linnaruum Lisatud 31.01.2023
Pesamuna rühma laste ühisprojekt “Meie roheline linnaruum”. Töö valmimiseks pidid lapsed kasutama erinevaid värvimistehnikaid ning kleepimist. Samuti pakkus valmisprojekt suurt mängulusti.
Jaanuar on linnaruumi kuu Lisatud 27.01.2023
Linnaruumi kuu raames meisterdas Õnneseene rühm ühiselt enda rohelise linna. Lapsed lisasid linna puid, järve, lastesõime maja ja palju muud. Linnaruumi kujundamiseks kasutasime õuest korjatud oksi ja kive, aga ka plastiliini ja muid osakesi..