Uudised
Üllatus isale Lisatud 21.11.2022
Helliku rühm lastsõimest Päkapikk, kinkis isadele oma "Mammula" nimelisest õppeaiast kasvatatud,korjatud ja kuivatatud melissist,piparmündist ning saialilledest valminud teekotikesed. Isadepäeva kingitus: "Rahustav tee isale" ☕️.
Kaunis küünlaümbris valgusekuuks Lisatud 18.11.2022
Et pimedusse natuke sära tuua, meisterdasid Pesamuna rühma lapsed küünlaümbrise. Tegevus pakkus palju elevust, samuti ka tulemus. Lapsed olid oma tööga väga rahul.
November on valgusekuu Lisatud 16.11.2022
Valgusekuu raames said lõuna ajal magamistoas kokku Kaisukaru ja Pesamuna rühma lapsed. Taskulambi abil tehti esmakordselt varjukino. Teemaks olid metsloomad. Lapsed olid üliõnnelikud ja nautisid seda väga. .
Innovaatiline linnumaja Lisatud 28.10.2022
Külm aeg on lähenemas ning innovatsioonikuu raames meisterdasime legodest uudseima linnumaja, kus kõik said oma osa anda. Lapsed ronisid õhinal mööda evakuatsioonitreppi, et see kenasti rühma akna taha paigaldada.  
Oktoober on innovatsioonikuu Lisatud 26.10.2022
Sügisnäitus "Koduloomad aasal". Kaisukaru rühma lapsed meisterdasid koos oma emade ja isadega koduloomade teema raames lastesõime sügisnäitusele väga põnevad loomad. Kasutati nii kõrvitasid, kastanimune, tammetõrusid, õunu, suvikõrvitsaid, kartuleid, puulehti, -oksi kui ka lillkapsast. Rühmas meisterdasid lapsed kõikidele loomadele suured aedikud ning ühiselt pandi ne...