Uudised
Etendus "Naeris" Lisatud 19.04.2024
Pesamuna rühma lapsed, õpetaja Gare ja õpetaja abi Mariana etendasid näidendi “Naeris”. Kõik lapsed olid julged ja nautisid esinemist. Kuna lastesõimes on olemas Naerise etenduse nukud, siis jätkasid Helliku rühma lapsed oma rühmas Naerise etendamist. Lastel oli väga hästi sisu meeles ja nad tahtsid iseseisvalt etendust teha. .
Bee-Bot mesilaste kasutamine õppetöös Lisatud 12.04.2024
Helliku rühmas kordasid lapsed koos õpetaja Triinuga Bee-Bottide abil  tuttavaid kujundeid, metsloomi ja linde. Mida annab Bee Bot mesilaste kasutamine õppetöös õpetajale ja lastele?. Õpetaja saab õpetada tähti, kujundeid, matemaatikat, uusi sõnu, jutustada lugu jne. Mesilane aitab anda ülesandeid ja leida vastuseid. Mesilased annavad väga palju võimalusi õppeainete l...
Muinasjutuhommik lastesõimes Lisatud 08.04.2024
Täna käis lastesõime lastele muinasajutte vestmas Jüri Ruudu vanaisa Jaak Õnneseene rühmast. Ta jutustas meile kaks muinasjuttu. Üks oli kanaemast ja tema tibudest ning teine muinasjutt oli Punamütsikesest.  Oli väga vahva hommik.
Vahvad robotid- Ozobot ja Beebot Lisatud 05.04.2024
Kaisukaru rühma lapsed tegid tutvust uue robootikavahendiga - Ozobotiga. Ozobot on pisike robot, mis oskab liikuda, joone peal erinevaid värve jälgida ja peale laetud programmeerimiskäske täita. Väike helesinise tulega robot pakkus lastele palju elevust. Lastele juba tuttav robot Bee-Bot tuletas meelde metsloomi ja aitas neid üles leida..
Teatrikuu lastesõimes Lisatud 28.03.2024
Lastesõime kõikide rühmade lapsed käisid muusikasaalis vaatamas toredat etendust  "Jänes, kes soovis mune värvida". Pärast etendust lapsed laulsid ja tantsisid üheskoos ning värvisid mune ja meisterdasid endale jänese maski.