Uudised
Õppekäik "Kolde tibu fotojaht" Lisatud 26.03.2024
Kaisukaru rühma lapsed käisid teisipäeval õppekäigul- Kolde tibu fotojahil. Koos vaadati piltidelt, kus on tibu käinud ning prooviti teda leida. Õpiti liiklust - kuidas olla bussis, bussipeatuses ning jälgida ohutust.
Algas 2. keeleränne Lisatud 25.03.2024
Hommikuringis tutvusid Kaisukaru rühma lapsed Marinaga Sitsi lasteaiast, kes osaleb keelerände projektis. Koos mängiti tutvumismängu ning iga laps sai tutvustada ühte mänguasja. Õpetaja Marina  praktiseerib meie juures 8 nädalat eesti keelt. Marina mentoriks on Kaisukaru rühma õpetaja Triinu.
Esimese keelerände lõpetamine Lisatud 08.03.2024
Täna oli viimane päev koos keelerändes osaleva õpetaja Tatjanaga Sitsi lasteaiast. Hommikuringis rääkisime, mida kõike me kaheksa nädala jooksul õpetaja Tatjanaga koos tegime ning lapsed andsid üle enda tehtud kingituse ja igaüks lille. Suur tänu õpetaja Triinule, tänu kellele sai keeleränne edukalt läbi viidud! Suur tänu õpetaja Tatjanale, kellega saime kaheksa nädal...
Oskan hoida oma tervist! Lisatud 04.03.2024
Sel nädalal on  teema - "Oskan hoida oma tervist!" Vestlesime lastega, et sport on tervislik. Uurisime, mis spordiala on korvpall. Õnneseene rühma lapsed proovisid õues palli korvi visata.   .
Õppekäigul Lisatud 27.02.2024
Kaisukaru rühma lapsed käisid esimesel õppekäigul - sõitsid bussiga mänguväljakule, harjutasid liiklemist väljaspool lastesõime, nägid palju erinevaid liiklusvahendeid ning harjutasid viisakusreegleid.