Uudised
Täname! Lisatud 09.04.2018
Täname Leonhardi isa Õnneseene rühmast toreda tegelustahvli eest. Lapsed uudistavad seda usinalt ning õpivaid erinevaid asju avama ning keerama.
Koks koks munakoks Lisatud 09.04.2018
Lapsed tähistasid kevadpühi lõbusate jänkudena ja tibudena lauldes ja tantsides, samuti mune värvides, koksides ja maitstes.
Projekt "Küünlaümbriste jaht" Lisatud 02.04.2018
Selleks aastaks on projekt  " Küünlaümbriste jaht" läbi. Koostöös lapsevanematega ning lastesõime personaliga õnnestus meil koguda märkimisväärne arv küünlaümbriseid  3246. Suur aitäh kõigile, kes jahist osa võtsid ning otsustasid anda oma panuse keskkonna säästmisele.
Sõbrapäeva hommik Lisatud 15.02.2018
15. veebruaril toimus lastesõimes sõbrapäeva muusikahommik. Lapsed tähistasid sõbrapäeva koos lauldes, tantsides, mängides ja õppides, laulsid laule sõprusest, mängisid lastepille ja tantsisid koos sõbraga.  Naaberrühmale kingiti  ühistööna valminud kaart. Rühmatoas oli lastel tore nii üheskoos mängida kui ka õppida. Uue teema - Eestimaa sünnipäev sissejuhatamiseks ka...
Vastlapäev Lisatud 14.02.2018
Päkapiku õuealal tähistasime vastlapäeva. Laste tegevust organiseeris ja innustas LUMEMEMM. Lõbu oli laialt - sai lumes möllata, liugu lasta ja sõita kelguga.. Õhtupoolikul sõime vastlakukleid.