Uudised
# Jäätmekuu Akvaarium Lisatud 27.03.2023
Märtsikuuga saab läbi meie Päkapiku lastesõime projekt "Jäätmekuu"- tarbime targasti ja vähendame jäätmeid. Helliku rühmas meisterdasime igapäevastest jäätmetest ilusa akvaariumi, milles "ujuvad " kilekotikalad. Kasutasime pappkasti, munakarpi, oksakesi,kilekotte ja ajalehti. Lapsed värvisid ja kortsutasid ajalehest pallikesi..
#Jäätmekuu Õunauss Ussi Lisatud 24.03.2023
Jäätmekuu raames meisterdasid Pesamuna rühma lapsed tühjast munakarbist õunaussikese. Lapsed harjutasid pintslihoidu ning liimimist. Uuele sõbrale pandi ka uhke nimi- Ussi.
Märts on jäätmete kuu Lisatud 22.03.2023
Sorteerimine on imelihtne! Toit prügikastis on kuritegu. Kuidas vähendada jäätmeid? Kuidas vähendada tarbimist? Lapsed õpetavad oma vanemaid ja teisi täiskasvanuid sorteerima. Kevade saabumise puhul meisterdasid Kaisukaru rühma lapsed teritamise jääkidest imekauni lille, sõpradeks aga plastpudeli põhjast lepatriinu ning mesimummu.
Etendus "Punamütsike" Lisatud 16.03.2023
16. märtsil lavastasid Kaisukaru rühma õpetajad etenduse "Punamütsike". Etendati klassikalist punamütsikese muinasjuttu käpiknukkudega. Kuna oleme tervist edendav lastesõim, pakuti pisikestele teatrihuvilistele Punamütsikese korjatud maasika- ja mustikamaiuseid. Saalist oli kuulda naerukilkeid ning aktiivset kaasaelamist. Etendus valmis heategevuslikul eesmärgil ning ...
Põhja-Tallinna lasteasutuste projekt "Küünlaümbriste jaht" Lisatud 13.03.2023
Osalesime koos Kalamaja Lasteaiaga keskkonnaalases projektis "Küünlaümbriste jaht 2022/2023", millega aitasime muuta Eesti keskkonnasõbralikumaks. Projekt toimus koostöös Kuusakoskiga, saadud tulu annetatakse heategevuseks. Lastesõim Päkapikk kogus lapsevanemate ja töötajate abiga 1600 küünlaümbrist. Eesmärk on kokku koguda võimalikult palju põletatud teeküünalde alu...