Uudised
Õnnelikud õppijad õpetajate päeva tähistamas Lisatud 07.10.2022
Traditsiooniliselt külastavad sel tähtpäeval lastesõime Päkapikk Pelgulinna Gümnaasiumi gümnasistid. Sel korral oli lastesõimes kaheksa toredat noort lastega tutvumas, nendega õues lõbusalt aega veetmas, huvitavaid mänge mägimas ja rühmas koos kunsti tegemas. Vaatamata lühikesele koosveedetud ajale, said suured ja väikesed kiiresti omavahel sõpradeks..
September on liikuvuse kuu Lisatud 05.09.2022
Septembrikuu fookuses on liikumisaktiivsuse suurendamine ning turvalise liikluskultuuri edendamine (ohutu lasteaia- ja koolitee). Rattaga või jalgsi lastesõime, lasteaeda ja kooli! Õuesõppe korraldamine lastesõimes, lasteaias, koolis, Tallinna linna parkides, mere ääres ning rohealadel. 22. septembril tähistame Autovaba päeva.
Lastesõimel on oma õppeaed "Mammula" Lisatud 01.09.2022
Lastesõim Päkapiku pere on suured looduse fännid. Iga ilmaga aasta läbi mängitakse väliruumis ja uudistatakse ümbrust, taimi, puid, linde ning väikseid putukaid. Sellest sündis ka idee luua õppeaed koostöös lasteaiaga ning heade partneritega. Nii saavad väikesed rohenäpud aasta ringi aias näppe mullaseks teha. Õppeaed on kujundatud selliselt, et see soodustaks mugava...
Päkapikk sai 60-aastaseks Lisatud 16.05.2022
Sel nädalal tähistame lastesõime 60. juubelit. Nädala jooksul toimub mitmeid sünnipäeva ettevõtmisi-  meisterdatakse sünnipäevakaarte, valmivad rühmade ühistööd lastesõime sünnipäevaks, lauldakse ja tantsitakse, hullatakse õhupallidega ning süüakse torti. Neljapäeval tähistame koos töötajatega, koostööpartneritega ja kolleegidega lastesõime juubelit. Esinevad lastesõi...
Kevad on käes! Lisatud 25.04.2022
Lastesõim osales ka sel aastal Põhja-Tallinna korraldatud laste loomingufestivalil  „Kevad on käes“. Lapsed tutvustasid oma lastesõime, esitades laulu „Kevad on käes“.  Kuna aprill oli ka nutikuu, siis meie lastesõime tutvustas robot Ozobot.