Uudised
Isadepäeva Bingo Lisatud 13.11.2023
Lastesõime Päkapiku Helliku ja Õnneseene rühma koostöös toimus isadepäeva Bingo. Isad said lastega läbida õuealal oleva Bingo raja ja "auhinnaks" olid laste poolt disainitud sokid ja õppeaiast korjatud tee..
Isadepäev spordisaalis Lisatud 13.11.2023
Isadepäeval Kaisukaru ja Pesamuna rühma laste isad mängisid, joonistasid ja ehitasid koos lastega spordisaalis.Lapsed väga nautisid koos isadega tegutsemist!.
Elurikkuse tõstmine - putukahotelli ehitamise töötuba Latesõimes Päkapikk Lisatud 09.10.2023
Putukahotelli ehitamise eesmärk on tutvustada keskkonnateadlikust, loodussõbralikku ellusuhtumist, permakultuuri põhimõtteid, putukate tähtsust, tarbeaias elavaid putukaid, putukatele eluks vajalikku keskkonda. Töötoa sisu – Milline on putukate tähtsus meie ümber? Millised on meie aiale kasulikud putukad? Kuidas muuta meie linnaruumi putukate sõbralikumaks? Putukahote...
Õpetajate päeva tähistamine Lisatud 05.10.2023
Traditsiooniliselt külastasid 5. oktoobril lastesõime Pelgulinna Gümnaasiumi gümnasistid. Sel korral oli lastesõimes seitse toredat noort lastega lõbusalt aega veetmas, huvitavaid mänge mägimas ja kooki tegemas. Vaatamata lühikesele koosveedetud ajale, said kõik kiiresti omavahel sõpradeks. .
Klipp õppeaiast- Mammulas on saagikoristuse aeg! Lisatud 18.09.2023
Tore klipp õppeaiast Mammula TV3 saates "Minu Tallinn". 17.09.2023 - Tallinnas on saagikoristuse aeg!. https://www.youtube.com/watch?v=3yE3cbu4lWs. Täname meie tegusat projektijuhti Maali Roomet -Alleset ja Helliku rühma tublisid aednikke!