Uudised
Märts on jäätmete kuu Lisatud 22.03.2023
Sorteerimine on imelihtne! Toit prügikastis on kuritegu. Kuidas vähendada jäätmeid? Kuidas vähendada tarbimist? Lapsed õpetavad oma vanemaid ja teisi täiskasvanuid sorteerima. Kevade saabumise puhul meisterdasid Kaisukaru rühma lapsed teritamise jääkidest imekauni lille, sõpradeks aga plastpudeli põhjast lepatriinu ning mesimummu.
Etendus "Punamütsike" Lisatud 16.03.2023
16. märtsil lavastasid Kaisukaru rühma õpetajad etenduse "Punamütsike". Etendati klassikalist punamütsikese muinasjuttu käpiknukkudega. Kuna oleme tervist edendav lastesõim, pakuti pisikestele teatrihuvilistele Punamütsikese korjatud maasika- ja mustikamaiuseid. Saalist oli kuulda naerukilkeid ning aktiivset kaasaelamist. Etendus valmis heategevuslikul eesmärgil ning ...
Põhja-Tallinna lasteasutuste projekt "Küünlaümbriste jaht" Lisatud 13.03.2023
Osalesime koos Kalamaja Lasteaiaga keskkonnaalases projektis "Küünlaümbriste jaht 2022/2023", millega aitasime muuta Eesti keskkonnasõbralikumaks. Projekt toimus koostöös Kuusakoskiga, saadud tulu annetatakse heategevuseks. Lastesõim Päkapikk kogus lapsevanemate ja töötajate abiga 1600 küünlaümbrist. Eesmärk on kokku koguda võimalikult palju põletatud teeküünalde alu...
Õppekäik sõpruslasteaeda Naeratus Lisatud 01.03.2023
Lastesõime lapsed käisid koos õpetjate Kati ja Lauraga külas Naeratuse lasteaias, kus sealne eesti keele õpetaja tuletas slaidide abil kõigile meelde Eesti sümboolikat. Seejärel esinesid meile Eesti rahvariietes lasteaia lapsed laulude, tantsude ning luuletusega. Kohtumise lõpetas lõbus ühistants koos väikese magusa üllatusega..
Veebruar on energiakuu Lisatud 21.02.2023
Energiakuu raames tegid Kaisukaru lapsed katseid, mis lastele suurt huvi pakkusid. Kasutasime selleks erineva soojusega vett ja toiduvärve. Lapsed uurisid ja avastasid, kuidas värv veega segunes- kas langes vee põhja või jäi pinnale. Vestlesime energiast ning ohutusest.